top of page

O nás

Štefan Mlčúch.jpg

ŠTEFAN MLČÚCH

Veronika Vaculíková Mlčúchová.JPG

VERONIKA VACULÍKOVÁ

MLČÚCHOVÁ

Naše firma tedy její současná podoba
se v podstatě začala vyvíjet již po roce 1989. Kdy její zakladatel Štefan Mlčúch držel krok s dobou a stihl tak podnikatelský boom.

Počátky byly všeobecně plné euforie. Od koupě prvního unc a avie uplynulo pár let. Zemní práce, malé výkopy, přípravy stavenišť i stavby malého rozsahu se začaly rozjíždět a zakázky se jen hrnuly. Vzhledem k novým možnostem financování se vozový park rozrostl o traktorbagr Caterpillar 432D a pasové minirypadlo Komatsu PC27.

 

Firma si samozřejmě prošla svým rozvojem i krizí. Vlastně díky všemu a hlavě díky týmové práci a důvěře jsme v roce 2011 založili dceřinou společnost, která hrdě nese rodinné jméno a zde vzniklo naše dítě MLČÚCH s. r. o.  

Týmová práce a důvěra nám zůstaly, staré stroje vystřídala nová mechanizace. Nyní zemní práce provádí např. traktorbagr Terex TLB890, Caterpillar 432E, 5t pásové rypadlo Bobcat 45E nebo kolové rypadlo Volvo EW160C, které se svým hloubkovým dosahem a šikovnou obsluhou dokáže téměř zázraky. Pro nás je každý zákazník důležitý i kdyby chtěl důlek na cvrnkání kuliček :D

zemní práce a doprava stavebního materiálu, Brno
bottom of page